| Dom i Ogród | oświetlenia warszawa

Dom i Ogród

oświetlenia warszawa

Rozwijające się bardzo szybko budownictwo przemysłowe zmusiło producentów do wytworzenia produktu, który będzie odpowiednio wypełniał ściany główne oraz ścianki działowe w budowanych dużych halach przemysłowych, sportowych czy magazynowych. Stworzono płyty warstwowe, które składają się z zewnętrznych warstw blachy a w środku znajduje się wypełnienie, którym jest albo styropian albo wełna mineralna. Blachy są zabezpieczone antykorozyjnie […]

oświetlenia warszawa
1 vote, 5.00 avg. rating (92% score)

plyty-warstwowe-7Rozwijające się bardzo szybko budownictwo przemysłowe zmusiło producentów do wytworzenia produktu, który będzie odpowiednio wypełniał ściany główne oraz ścianki działowe w budowanych dużych halach przemysłowych, sportowych czy magazynowych. Stworzono płyty warstwowe, które składają się z zewnętrznych warstw blachy a w środku znajduje się wypełnienie, którym jest albo styropian albo wełna mineralna.

Blachy są zabezpieczone antykorozyjnie i wraz ze swoim rdzeniem wewnętrznym są odporne zarówno na warunki pogodowe jak również na wszelkie urazy mechaniczne. Oprócz tego są również ogniotrwałe.
Dzięki wypełnieniu płyty warstwowe są termoizolacyjne i odporne na wszelkiego rodzaju hałasy.
Zewnętrzne blachy dodatkowo pokrywane są specjalną poliestrową powloką, cały produkt jest ekologiczny i nie szkodliwy dla środowiska naturalnego. Okładziny występują w różnych kolorach i posiadają różne struktury co sprawia, że elewacje wykonane z płyt warstwowych są ciekawe i niepowtarzalne. Płyty warstwowe to innowacyjny materiał budowlany.

Podobne artykuły tematyczne o architekturze:

recommended